Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Overslaan en naar de inhoud gaan
Laatst bijgewerkt: 29 maart 2022 om 14:42

Gouda, Bleulandweg: in het laboratorium van het GHZ zijn 2 stoffen met elkaar in contact gekomen. Hierbij is een gas gevormd die irriterend werkt op de luchtwegen. De stoffen zijn veiliggesteld 1/2

29 maart 2022
14:42

Incident meester

Gouda, Bleulandweg: de situatie is door de brandweer gestabiliseerd en overgedragen aan het ziekenhuis. Voor verdere informatie zie ghz.nl/actueel. Einde berichtgeving 

29 maart 2022
14:14

Patiënten en bezoekers zijn niet betrokken

Gouda, Bleulandweg: het laboratorium staat in een apart gedeelte van het ziekenhuis. Er zijn geen patiënten en bezoekers betrokken bij dit incident.

29 maart 2022
14:00

Ventilatie is gestart

Gouda, Bleulandweg: 2/2 de verdiepingen worden geventileerd. Er worden daarna nog controles uitgevoerd om te bekijken of de situatie veilig genoeg is om het gebouw weer over te dragen aan het ziekenhuis. 

map
Legenda
  • Locatie incident
  • Rookrichting
  • Opvanglocatie
  • Getroffen gebied
Vond je deze pagina nuttig?
NeeNee, open formulier om reactie achter te laten