Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Overslaan en naar de inhoud gaan
Laatst bijgewerkt: 12 mei 2024 om 19:36

De hulpdiensten zijn vanmiddag gealarmeerd voor het hoge aantal onwelwordingen bij de marathon van Leiden. Vanwege de druk bij de medische posten, de lokale ziekenhuizen, de druk bij de ambulancedienst en de overige hulpdiensten zijn de 10 kilometer en het restant van de marathon afgelast. 

12 mei 2024
16:53

Leiden marathon vanwege de hitte afgebroken

Vanwege het warme weer zijn veel lopers van de Leiden Marathon onwel geworden. De veiligheid kon niet meer gegarandeerd worden en daarom heeft de burgemeester op advies van de veiligheidsregio Hollands Midden het besluit genomen om de marathon te staken. De 10 kilometer was al afgelast. 
 

Peter van der Velden, burgemeester Leiden: "Het is heel spijtig voor de organisatie, de vrijwilligers en de lopers dat we deze editie van de Leiden Marathon hebben moeten stopzetten. Vanwege de hitte werden er echter teveel mensen onwel. De druk op de ambulances, ziekenhuizen en andere hulpdiensten werd te groot waardoor er geen ander besluit mogelijk was. De veiligheid en gezondheid van mensen gaat voor alles".

12 mei 2024
15:23

Alle informatie via website Leiden Marathon

Voor alle informatie over het evenement verwijzen we naar de website van de marathon van Leiden: https://marathon.nl

map
Legenda
  • Locatie incident
  • Rookrichting
  • Opvanglocatie
  • Getroffen gebied
Vond je deze pagina nuttig?
NeeNee, open formulier om reactie achter te laten