Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Overslaan en naar de inhoud gaan
Laatst bijgewerkt: 07 oktober 2021 om 12:49

Aan de Jan Kloosstraat in Noordwijk zijn meerdere woningen ontruimd geweest. Er waren hier te hoge waardes koolmonoxide (ook bekend als CO-gas) gemeten. De brandweer heeft deze woningen ontruimd en geventileerd. Er hebben geen persoonlijke ongelukken plaats gevonden; door alarmering van een CO-meter en het bellen van de hulpdiensten. Einde berichtgeving. 

05 oktober 2021
10:21

Bewoners weer naar huis

Na metingen bij de buren zijn de waardes weer afgenomen naar bijna niets. Ambulancedienst heeft alle bewoners nagekeken. Er zijn hierbij geen tekenen en symptomen van CO-vergifiging waargenomen. Deze bewoners mogen weer naar huis. Er bestaat nog een stookverbod voor alle ontruimde huizen. De woningbouwvereniging gaat alle CV's nalopen op veilig gebruik. 

De woning waarbij er een storing in de CV zit is nog niet vrijgegeven door de brandweer. Deze wordt extra geventileerd met een ventilator. Dit brengt veel geluid met zich mee.

map
Legenda
  • Locatie incident
  • Rookrichting
  • Opvanglocatie
  • Getroffen gebied
Meer informatie
Preventietips

Hang een koolmonoxidemelder op

Vond je deze pagina nuttig?
NeeNee, open formulier om reactie achter te laten