Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Overslaan en naar de inhoud gaan
Laatst bijgewerkt: 02 mei 2022 om 16:14

Bij werkzaamheden is er brand ontstaan in het dak aan de Taatedam in Katwijk. De rook is afgenomen en we zijn nu nog bezig met het openbreken van het dak ter controle. Meer info op:

02 mei 2022
15:16

Update

Katwijk - Taatedam: Specialistische eenheden niet ingezet geweest omdat aanwezigen ploegen de brand toch meester hebben weten te krijgen. Pand wordt overgedragen aan St Salvage. Einde berichtgeving. 

02 mei 2022
14:42

Brand in spouwmuur

Er is een specialistische eenheid opgeroepen om de brand die in de spouwmuur zit te bestrijden. Deze komt uit de regio en is onderweg naar de Taatedam te Katwijk. 

 

map
Legenda
  • Locatie incident
  • Rookrichting
  • Opvanglocatie
  • Getroffen gebied

Wat kan ik doen?

Blijf uit de rook

Bij brand komt altijd rook vrij. Rook van brand is ongezond. Probeer altijd te voorkomen dat je rook inademt. Is er een brand in de buurt? Zorg dat je niet in de rook staat! Ga naar binnen, sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit. Ben je buiten en niet in de buurt van een woning of gebouw? Let dan op de windrichting en zoek een plek op in de omgeving waar je geen last hebt van de rook. Help ook mensen om je heen om uit de rook te blijven.
Vond je deze pagina nuttig?
NeeNee, open formulier om reactie achter te laten