Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Overslaan en naar de inhoud gaan
Laatst bijgewerkt: 05 april 2021 om 04:45

De brand in garagebox Boskoop is waarschijnlijk ontstaan bij/door elektrische scooters. Brand meester gegeven. Zeer lokaal is asbest verspreid, afkomstig van het dak van het gebouw. Dat wordt opgeruimd door een specialistisch bedrijf. Er is geen verspreiding buiten de perceelgrenzen.

04 april 2021
14:44

Accu van elektrische voertuigen zijn veiliggesteld

De accu's van de elektrische voertuigen zijn veiliggesteld, dus wij kunnen langzaamaan gaan inpakken. Er komt een gespecialiseerd bedrijf om de asbest ter plaatse op te ruimen. We verwachten dat de weg over ongeveer een half uur weer vrijgegeven kan worden. 

04 april 2021
14:28

Verspreiding asbest beperkt tot het perceel

In Boskoop is de verspreiding van asbest beperkt gebleven tot de directe omgeving van de garageboxen, op het perceel zelf. De elektrische scooters moeten nog veiliggesteld worden, omdat ze hitte blijven opbouwen. Voorlopig zijn wij hier dus nog ter plaatse.

map
Legenda
  • Locatie incident
  • Rookrichting
  • Opvanglocatie
  • Getroffen gebied
Meer informatie
Preventietips

Check elektrische apparatuur

Vond je deze pagina nuttig?
NeeNee, open formulier om reactie achter te laten